promocje na święta

Promocje Na Święta – Jak Przygotować Swój Sklep Na Świąteczne Szaleństwo?

Cześć! Chwilę mnie tutaj nie było, ponieważ w ostatnim czasie miała miejsce premiera programu online, który przygotowałem dla osób chętnych rozpocząć swoich sił w e-handlu. Zapisy do Edycji VIP zostały zamknięte i ruszyliśmy z pracą. Kolejna edycja rusza prawdopodobnie dopiero po świątecznym szaleństwie, chociaż może zrobię jakąś małą promocje na święta. Koniecznie zatem dołącz do newslettera, aby być na bieżąco.

No ale właśnie — jak przygotować swój sklep na najgorętszy dla sprzedawców okres w roku? Wielu sprzedawców już zaciera rączki, ponieważ przez okres od połowy października do połowy grudnia, obrót w sprzedaży rośnie około czterokrotnie w stosunku do tego, co dzieje się przez pozostałą część roku. Dzisiaj kilka cennych wskazówek dla sprzedawców, jak przygotować się na ten czas, aby wyciągnąć z niego jak najwięcej. Zapraszam do lektury!

(więcej…)

Tajemnica SUKCESU Odkryta. Allegro Smart Dla Sprzedających.

Jeśli chcesz odnieść sukces sprzedając na Allegro, musisz grać według ich zasad. Ten portal przez ostatnie 20 lat zmienił się nie do poznania, ale czasem mam wrażenie, że niektórzy nie nadążają za zmianami i nie patrzą w przyszłość. Pomysł na wpis pojawił się, gdy przeglądałem jedną z grup na FB, na której jeden z członków wyśmiewał Allegro od idiotów, twierdząc, że udostępniając Allegro Smart sami sobie strzelają w kolano. Czy faktycznie tak jest i dopłacają do interesu?

czytaj WIęcej