Witaj! Nazywam się Piotr Skupień i z powodzeniem prowadzę biznes e-commerce.

Wiele osób uważa, że równowaga życiowa nie istnieje. Nic bardziej mylnego! Istnieje, ma się dobrze i jestem tego żywym przykładem.

Na pewnym etapie swojej kariery etatowej poczułem, że życie ucieka mi przez palce i brnę w ślepy zaułek. Brakowało czasu dla siebie i najbliższych, a przyszłość zapowiadała się jeszcze gorzej. Perspektywa, że będę musiał pracować jeszcze więcej i dłużej nie była zbyt kolorowa. Postanowiłem więc wziąć sprawy w swoje ręce i zacząłem się zastanawiać jak zarabiać więcej i pracować mniej. Handel przez internet idealnie wpisuje się w te kryteria. Co ciekawe, można zacząć nie mając w kieszeni ani grosza.

Najważniejsze to uwolnienie się od utartych schematów (skończ szkołę, znajdź pracę, weź kredyt…). Ciągły rozwój technologii niesie ze sobą ogromne możliwości, które są na wyciągnięcie ręki. Zbyt długo myślałem o otwarciu własnej firmy, w szczególności, że w internecie działam na niewielką skalę już kilka lat. Najważniejsze to podjęcie zdecydowanych działań, ustalenie celów i konsekwencja w ich realizacji.

W drugiej połowie 2019 roku zrezygnowałem z pracy na etacie, a w styczniu 2020 rozpocząłem nowy projekt związany e-commerce, choć do niedawna nie wyobrażałem sobie, że będę właścicielem dochodowej działalności. W dodatku mogę ją wykonywać z każdego miejsca na ziemi. To prawdziwa wolność, które od zawsze poszukiwałem.

Praca stała się moją pasją i przynosi mi ogromną satysfakcję. Oprócz e-commerce, wraz z narzeczoną współprowadzę bloga Zdrowie Na Fali. Poruszamy tam głównie tematy związane z optymalizacją życia, aby wycisnąć z niego jak najwięcej ciesząc się zdrowiem zarówno fizycznym i psychicznym. Uwielbiamy doświadczać nowych rzeczy i wreszcie mamy na to czas.

Dlaczego To robię?

E-commerce to pomysł na nowoczesny biznes w sieci. Jest szansą dla każdego kto jest w takiej sytuacji jak ja niegdyś byłem. Marzenia się spełniają, trzeba tylko wyjść ze strefy komfortu i podjąć działanie. Samo nic się nie zrobi 🙂

Handel bez Tajemnic to miejsce w sieci, gdzie dzielę się z Tobą moimi przemyśleniami i doświadczeniami na temat prowadzenia biznesu online, sprzedaży w internecie i jej przyszłości. Wszystko wskazuje na to, że tort do podziału z roku na rok będzie coraz większy. Nie czekaj zatem i zacznij swoją przygodę już dzisiaj!

Jeśli dopiero zaczynasz i masz takie przemyślenia jak ja to świetnie trafiłeś. Znajdziesz tutaj darmową wiedzę i dawkę motywacji do podjęcia działania. Mam nadzieję, że nieco Cię zainspiruję i wkrótce odmienisz swoje życie.

Jeśli chcesz zarobić swoje pierwsze pieniądze w internecie, a nie masz pojęcia od czego zacząć to zachęcam Cię do pobrania darmowego e-booka, którego dla Ciebie przygotowałem. Koniecznie sprawdź też wpisy na blogu.

W przypadku jakichkolwiek pytań zawsze możesz napisać do mnie wiadomość na Facebooku, poprzez formularz kontaktowy lub w wiadomości mailowej. Śledź mnie też na Instagramie.

Pamiętaj - tylko Ty możesz zmienić swoje życie. Podejmij działanie i wybierz odpowiednią drogę. Wyrusz ze mną w swoją przygodę e-commerce!